Újrafásítás!Egyesületünk összegyűjtötte a Duna-parti fakivágással kapcsolatosan kiposztolt kérdéseket. A megválaszolásukhoz szükséges adatokat még várjuk, csak ezek birtokában tudunk majd pontos tájékoztatást adni.A válaszok megérkezéséig továbbra is a türelmeteket kérjük!Az előzetesen történt felkérésre, 04. 12-én, hétfőn írásban is felajánlottuk segítségünket a Polgármesteri Hivatalnak a visszafásítási program lebonyolításához.A fásításhoz összefogás szükséges, hiszen egy 20 cm átmérőjű fa értéke 50 000 Ft, az ennél nagyobbak egyedileg árazottak. Kemp Máté kertészmérnök vállalta, hogy megtervezi a terület beültetését, valamit gépeit is felajánlotta a fatelepítéshez. Egyesületünk lehetőséget keres az országos fásítási programhoz való csatlakozáshoz, és kampányt indítunk a fatelepítéshez szükséges összeg összegyűjtésére.Egyesületünk kéri mindazon személyeket, akik csatlakozni szeretnének a terület visszafásítási programjához, (annak érdekében, hogy minél nagyobb fákat ültethessünk) adományaikkal járuljanak hozzá, hogy a Duna-part gyorsan visszanyerje régi pompáját!

A Dunapart, szívügyünk!

Adományaikat az alábbi OTP Banknál vezetett számlaszámra tudják befizetni:
Név: Dunakanyar Kultúrtáj és Környezetvédelmi Egyesület
Számlaszám: 11740054-24062718-00000000
A közleményben kérjük feltüntetni: adomány fásítás

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük